O Firmie

Witamy Cię serdecznie w naszych skromnych progach, czytając tą wiadomość zapewne zastanawiasz się czym jest firma GreenMar i jacy ludzie tworzą tę firmę - za moment dowiesz się jakie mamy cele, priorytety, dlaczego w ogóle powstała nasza firma.

 

Wczesne dzieciństwo właściciela firmy - Marcina Myśliwca, zapoczątkowało zainteresowaniem ekologią i tematami pokrewnymi. Przyczyniała się do tego dość nadzwyczajna historia pewnego drzewa znajdującego się na terenie zamieszkania właściciela. Była to lipa, do której miał ogromny sentyment. Wszyscy byli przeciwko niemu z powodu chęci wycięcia drzewa, tylko on stał twardo za ratunkiem dla lipy. Tak też rozpoczął się zalążek tej historii i otwarcia firmy GreenMar.

 

Nazwa pochodzi oczywiście od zieleni jaką reprezentują drzewa "Green" oraz od imienia właściciela "Mar". Początki miały miejsce w roku 2000, a na chwilę obecną posiadamy pięciu pracowników, którzy sprostają każdym oczekiwaniom rzuconym przez naszych partnerów. Dzięki temu działamy na terenie całego kraju, a również zdarzyło się i poza jego granicami. Na rynku trzymamy się stabilnie poprzez solidną pracę oraz kodeks etyczny. Liczy się dla nas przede wszystkim fach i bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych sprzętów takich marek jak Stihl, husqvarna i teknamotor dzięki czemu jesteśmy pewni, że każdy ustalony termin będzie dotrzymany, bez zbędnych problemów ze sprzętem.

 

Gorąco zapraszamy do przyjrzenia się naszym dotychczasowym działaniom i zapoznaniem się z szeroką ofertą jaką Państwu proponujemy.

 

Stawiamy na indywidualizm, fachowość, bezpieczeństwo oraz kompleksowość.

 

Z wyrazami szacunku
Marcin Myśliwiec

Certyfikat Certyfikat